HITI HYRJE P SER KARRKIM OSE Çelës ESC P TOR MBYLLJE
Blog thumbnail

Budva-Kotorr-Ulqin-Petrovac

Budva-Kotorr-Ulqin-Petrovac

Blog thumbnail

Budva-Kotorr-Ulqin-Petrovac -Paketa 3 dite 2 nete ➡️ Ne cmim perfshihet:1- Transporti vajtje-ardhje.2- Akomodimi ne hotel per dy nete me dhoma perkatese.3- Mengjeset.4- Guida shoqeruese.5- Vizitat sipas programit. 🚍 Nisje nga Tirana perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos ne oren 06:00.🚍 Nisje nga Durresi,stacioni i trenit ne oren 05:15 ➡️ Vizitojme:Dita 1.-Ndalese per

Blog thumbnail

Sarande-Ksamil.

Sarande-Ksamil.

Blog thumbnail

-Sarande-Ksamil-Butrint. -Akomodimi ne Hotel Prive City 4⭐ Sarande. ➡️ Ne cmim perfshihet:1- Transporti vajtje-ardhje.2- Akomodimi ne hotel 4* ne Sarande.3- Mengjesi4- Guida shoqeruese5- Vizitat sipas programit. 🚍 Nisje nga Tirana perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos ne oren 06:30.🚍 Nisje nga Durresi, Ne Plepa ne oren 07:10. ➡️ Programi:Dita 1-Nisja nga Tirana

Blog thumbnail

Sarande-Ksamil

Sarande-Ksamil

Blog thumbnail

-Sarande-Ksamil -Datat e udhetimit: 2-4 Qershor. -Akomodimi ne Hotel Prive City 4 ⭐ Sarande. ➡️ Ne cmim perfshihet:1- Transporti vajtje-ardhje.2- Akomodimi ne hotel 4* ne Sarande.3- Mengjesi (Darka opsionale +10€)4- Guida shoqeruese. 🚍 Nisje nga Tirana perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos ne oren 06:00.🚍 Nisje nga Durresi, Ne Plepa ne oren

Blog thumbnail

LEFKADA-PARGA-JANINE

LEFKADA-PARGA-JANINE

Blog thumbnail

LEFKADA-PARGA-JANINE • 4 DITE 165€/P. • Data: 25-28 Maj.08-11, 15-18, 22-25 Qershor. • Programi: Dita 1– Nisja nga Tirana ne oren 04:00 te terminali pas pallatit te sportit Asllan Rusi.– Vazhojme udhetimin drejt pikes kufitare Qafe Bote.– Pas procedurave doganore vazhdojme drejt qytetit te Prages, ku do te kemi viziten e radhes dhe kosnumimi i

Blog thumbnail

Stamboll-Selanik

Stamboll-Selanik

Blog thumbnail

Stamboll-Selanik me autobuz dhe guide. Në cmim përfshihet:-Udhëtimi me autobus komod.-Akomodimi në Version Hotel në Stamboll zona Laleli.-Mëngjeset per ditet e qendrimit.-Guide shoqeruese. -Per rezervime:📲 +355 68 602 6026 / +355 68 568 1759 Programi:Dita 1:-Nisja nga Tirana terminali Asllan Rusi dt 4 ne oren 19:00.-Nisje nga Durresi stacioni i trenit ne oren 18:00.-Nisje nga