HITI HYRJE P SER KARRKIM OSE Çelës ESC P TOR MBYLLJE
Blog thumbnail

Sarande-Butrint-Gjirokaster

Sarande-Butrint-Gjirokaster

Blog thumbnail

🗓 Datat: 5-6, 7-8, 12-13 Mars. ➡️ Akomodimi ne Hotel 4 ⭐ Sarande. 💰 Cmimi per person: 39€/person. ➡️ Ne cmim perfshihet:1- Transporti vajtje-ardhje.2- Akomodimi ne hotel 4* ne Sarande.3- Mengjesi.4- Guida shoqeruese. 🚍 Nisje nga Tirana perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos ne oren 06:30🚍 Nisje nga Durresi, Ne Plepa ne

Blog thumbnail

Shkup-Matka-Oher-Bitola (Manastir).

Shkup-Matka-Oher-Bitola (Manastir).

Blog thumbnail

Data: 5-6, 7-8, 12-13 Mars. 💰 Cmimi: 49€/Person ⚠️Kalimi me test antigen, pcr ose certificate vaksinimi (2 dozat)..➡️ Akomodimi Hotel Spa Bushi 5 ⭐➡️ Akomodimi Hotel Doa 4 ⭐ 💰 Cmimi Hotel Spa Bushi 5* 59€/P (paketa me mengjes) perdorimi pishines,qendra SPA.💰 Cmimi Hotel Doa 4* 49€/P (paketa me mengjes) ➡️ Ne cmim perfshihet:1- Transporti

Blog thumbnail

Lugina e Valbones

Lugina e Valbones

Blog thumbnail

–Super oferte 59€/person all inclusive. 📅Data: 29-30 Janar. –🚌 Nisje nga Tirana dhe Durresi 🚌.-Pa tampon, pa kufizime. 📌Te perfshira ne cmim:1-Transporti vajtje-ardhje.2- Fjetja ne bujtinen me te mire te zones3- Mengjes+dreke+darke.4-Guide shoqeruese. Per rezervime-📱📲 +35568 602 6026/ +35568 568 1759 (WhatsApp, sms). 📃 PROGRAMI:📌Dita e pare:-Nisja diten e shtune ne oren 06:30 perballe pallatit

Blog thumbnail

Ski ne Mavrove-Kodra e Diellit -Shkup.

Ski ne Mavrove-Kodra e Diellit -Shkup.

Blog thumbnail

📆Data: 29-30 Janar. 💰Cmimi: 52€/Person. ⚠️Kalimi me Rapid test, PCR ose certifikate vaksinimi (2 dozat). 💰 Cmimi Hotel Spa Bushi 5* 60€/P perdorimi pishines,qendra SPA.💰Cmimi Hotel Doa 4* 52€/P. -(Oferta per grupe mbi 6 persona) ➡️ Ne cmim perfshihet:1- Transporti vajtje-ardhje.2- Akomodimi ne hotelet e zgjedhura.3- Mengjesi.4- Perdorimi i pishines dhe qendres SPA tek Hotel

Blog thumbnail

Boge-Rugove-Prizren

Boge-Rugove-Prizren

Blog thumbnail

Data: 29-30 Janar –Kalimi me test (Pcr/Rapid) ose certifikate vaksinimi me te 2-ja dozat. -Cmimi: 39€/person. Rezervoni ne:📲 068 568 1759 /068 602 6026 (WhatsApp sms). -Hotel Borea 4* 45€ -Hotel Camp Karagaq 3* 39€ 📌Te perfshira ne cmim:1-Transporti vajtje-ardhje2-Fjetja ne hotel me 4*.3-Mengjesi.4-Guida. 📌Programi📃 Dita 1.-Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 6:30 perballe

Blog thumbnail

Kolashin-Ujevara e Niagares-Podgorice

Kolashin-Ujevara e Niagares-Podgorice

Blog thumbnail

Pershkrimi Data: 29-30 Janar – Cmimi: 49€/person (Akomodimi ne dhome 3she).– Cmimi 55€/person (Akomodimi ne dhome 2she). -Kalimi me test antigen/Pcr ose certifikate vaksinimi. Rezervoni ne:📲 068 568 1759 /068 602 6026 (WhatsApp sms). 📌Te perfshira ne cmim:1-Transporti vajtje-ardhje.2-Akomodimi ne hotel 4*.3-Mengjesi.4-Perdorimi i pishines dhe qendres SPA.5-Guida shoqerues 📌Programi📃-Dita 1:-Nisja ne mengjes nga Durresi ne